Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Сьогодні, 19 березня о 17 оо год., під головуванням голови РДА Олега Коваля за участю голови районної ради Богдана Глови відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з питан порядку денного:

1. Про виділення коштів з резервного фонду Буської райдержадміністрації.

Заслухавши доповіді з цього питання вирішили:
1.1. На виконання доручення голови Львівської ОДА від 19.03.2020року виділити 500.000 тис.грн.(п’ятсот тисяч гривень) з резервного фонду районного бюджету у вигляді іншої субвенції для Комунального некомерційного підприємства «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня» для забезпечення готовності закладу у боротьбі з коронавірусом СOVID-19, так як Камянка-Бузьку центральну районну лікарню визнано госпітальною базою для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гостро распіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом СOVID-19. До даної госпітальної бази віднесені Кам’янка-Бузький район, Бродівський район, Буський район.