Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

"Реалізуй себе у владі": п’ятьох випускників програми працевлаштували у Львівській ОДА

12 лютого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив сертифікати 24 стажерам, які пройшли навчання в облдержадміністрації впродовж другого півріччя за програмою “Реалізуй себе у владі”.

П’ятьох випускників працевлаштували у структурних підрозділах облдержадміністрації.

“Участь у програмі “Реалізуй себе у владі” – це хороша можливість для саморозвитку та побудови вашої кар’єри. Пам’ятайте, що працювати державним службовцем - це означає нести велику відповідальність перед людьми. Зичимо вам нових досягнень, показуйте високі результати у своїй подальшій діяльності, адже розумна молодь формує успішну державу”, - зазначив Іван Собко.

Випускники програми стажувались у департаменті внутрішньої та інформаційної політики, юридичному управлінні, департаменті з питань культури, релігій та національностей, департаменті економічної політики та інших структурних підрозділах облдержадміністрації.

Зазначимо, детальну інформацію про участь у проекті стажування молоді у Львівській ОДА можна дізнатись за номером: (032) 299 -91-12, або звернувшись у каб.221 за адресою вул. Винниченка, 18.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА