Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Особи з інвалідністю можуть безкоштовно пройти навчання та опанувати ІТ професію

Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» триватиме наступні пів року у кілька етапів. З 5 лютого по 5 березня кожна людина з інвалідністю може зареєструватись на навчання, обравши два основних курси і до трьох додаткових. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Основні курси:

Основи програмування CS50 2019 - курс від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.

Основи тестування програмного забезпечення - хто ж такий тестувальник програмного забезпечення? Якими знаннями потрібно володіти, щоб опанувати цю професію?

Додаткові курси:

Основи програмування - курс з програмування мовою Python доступний будь-кому.

Основи програмування на Java - курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови.

Основи Web UI розробки - курс дозволяє освоїти основні поняття веб розробки, зрозуміти з чого краще почати вивчення мов програмування, а також отримати базові уміння у написанні коду.

Комунікаційні інструменти для побудови репутації - як використовуючи різні інструменти комунікації, побудувати власну професійну репутацію, привернути увагу до продукту чи створити імідж організації.

Основи інформаційної безпеки - дізнайтеся, як захищатися від сучасних кіберзагроз.

Аналіз даних та статистичне виведення на мові R- базовий курс для майбутніх аналітиків.

Візуалізація даних - для фахівця-аналітика вкрай важливим є вміння представити, візуалізувати результати свого аналізу так, щоб це найкраще сприймалось іншими людьми, які часто не є фахівцями в цій галузі.

Бізнес-англійська - курс націлений на те, щоб допомогти вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і разом спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

Дизайн-мислення для інновацій - курс допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до розв’язання складних проблем та створення інновацій.

Наука повсякденного мислення – надасть інструменти, які допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід.

Реєстрація - на лендінзі проекту або на платформі Прометеус

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме упродовж 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі - конкурси на вакантні посади.

Організаційні питання щодо навчання, курсів, термінів, умов - можна відправляти на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Технічні питання - на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додатково повідомляємо, що проект реалізується в межах Меморандуму про співпрацю Міністерства соціальної політики з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України».

Мета проекту - надати безкоштовні можливості навчання професіям на які є попит у сфері IT для людей з інвалідністю і після успішного тестування та отримання сертифікатів взяти участь у конкурсах на вакантні посади у провідних IT компаніях України.

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА