Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні

Очільник області подякував Послу за візит та охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу.

“Приємно вас бачити на Львівщині. Львівська область – це перлина Західної України, у нас добре розвинута інфраструктура, багато університетів і хороша освіта. Ми готові співпрацювати з вами у різноманітних сферах. Зокрема, у промисловості, аграрному секторі, медицині та туризмі. Запрошую азербайджанські компанії заходити на наші ринки”, - зазначив Максим Козицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні привітав Максима Козицького із призначенням на посаду голови облдержадміністрації.

“Львів для азербайджанців – це привітне місто, мені приємно тут знаходитись. Ми зацікавлені у співробітництві з Україною”, – наголосив Азер Худієв.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на розвитку спільних проектів у сфері вищої освіти, зокрема залученні іноземних студентів до навчання в українських вишах. Також висловили зацікавленість для співробітництва у галузях туризму, медицини, економіки.

На завершення зустрічі, Посол запросив голову Львівської ОДА відвідати Азербайджан та особисто ознайомитись із особливостями та специфікою економіки та можливими вигодами від майбутньої співпраці.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА