Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В РДА відбулася семінар-нарада з фермерами району

Сьогодні, 11 лютого, в сесійній залі райради за участю керівника апарату РДА Євгена Кичурчака, директора Департаменту Агропромислового розвитку Львівської області Юлії Шопської відбулася семінар-нарада з розвитку органічного сільського господарства на тему: «Принципи успішного фермера завтра».

 Участь в заході прийняли також консультанти з органічного виробництва, представники ЛМГО «Екоттера», ВК «Як бджола», Буського відділення Приватбанку, начальник Буського районного відділу ГУ Держгеокадастру у Львівській області та фермери району.

  З вступним словом виступив керівник апарату Євген Кичурчак, привітавши учасників семінару, ознайомивши  з  питаннями порядку денного семінару, а саме:

1. Електронний фермерський реєстр;
2. Програма кредитування під 5-7-9% для сільгоспвиробників;
3. Органічне землеробство «Органічна Львівщина».

  Директор департаменту Юлія Шопська розповіла присутнім про правельне ведення агробізнесу, збереження ґрунту, вирощування і підвищення врожайності сільськогосподарських культур, технологій виробництва здорового продукту харчування, а також програм підтримки органічних виробників та реєстрації агровиробників області у електронному аграрному (фермерському) реєстрі.

    Начальник Буського районного відділу ГУ Держгеокадастру у Львівській області Любомир Троць у своєму виступі приділив увагу питанню опрацювання заяв про реєстрацію земельних ділянок і виправленню помилок у відомостях Державного земельного кадастру про земельні ділянки, зокрема про земельні  ділянки для ведення селянсько-фермерського господарства.

  Під час заходу проведено короткий інструктаж щодо реєстрації агровиробників області в електронному аграрному (фермерському) реєстрі та поінформував про низку переваг для аграріїв при використанні даного реєстру. Для реєстрації необхідна наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП) директора (керівника, голови) юридичної особи або належним чином уповноваженої особи. Реєстрація та користування реєстром безкоштовні. Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна також самостійно за посиланням: https://ar.gov.ua/.
Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://www.youtube.com/watch?v=WS4HNEQzoPg та https://www.youtube.com/watch?v=O_Y8ub9z14A.

 Також, до відома учасників керівником Буського відділення Приватбанку Романом Репетою доведено до відома учасників заходу інформацію про державну програму “Доступні кредити 5-7-9%», метою якої є надання державної підтримки мікро - та малому бізнесу в Україні, що у світі є основою успішної економіки.

 

Більш детально на сторінці департаменту АПК Львівської області

 

 

Мітки: БУЩИНА