Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Львівщині ЮНІСЕФ проводить оцінку альтернативному догляду за дітьми

У службі у справах дітей облдержадміністрації відбулась зустріч з представниками Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) з метою проведення інтерв’ю з ключовими місцевими стейкхолдерами щодо забезпечення відповідності Української системи захисту дітей до міжнародних стандартів, які викладені в Конвенції ООН про права дитини.

У зустрічі взяли участь начальник служби у справах дітей облдержадміністрації – Володимир Лис, експерт Представництва Дитячого фонду ООН в Україні - Крістін Гейл (Christine Annette Gale) та директорка Партнерства «Кожній дитині» - Василина Дибайло.

Упродовж 3-12 лютого ЮНІСЕФ проводить оцінку альтернативного догляду за дітьми в Україні. Дослідження охоплюватиме національний та регіональний рівні, що включатиме місто Київ та Київську область, Львівську область, Донецьку область, Черкаську область, місто Одеса та Одеську область.

Метою проекту є оцінка наявних альтернативних форм сімейного догляду за дитиною в Україні та надання перспективного аналізу з рекомендаціями щодо поширення альтернативних сімейних, наближених до сімейних форм виховання на рівні громади, а також підсилення заходів контролю у питанні роз'єднання дітей із їхніми сім'ями.

Такий аналіз має важливе значення для виявлення сильних та слабких сторін наявної альтернативної системи догляду та виховання дітей в Україні, які стануть основою для відповідних рекомендацій Уряду України.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА