Відбулось засідання організаційного комітету з питання впровадження проекту співробітництва територіальних громад

Сьогодні, 24 січня, на засіданні організаційного комітету йшлося про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Створення інтерактивного простору «Шляхами Руської Трійці».

Народний музей о.Маркіяна Шашкевича об’єднує три самоврядні одиниці Новосілківську, Гумниську та Задвір’янську сільські ради історія яких тісно переплелась із життєписом о.Маркіяна Шашкевича.

Інтерактивний медійний центр забезпечить створення сучасного інформаційного простору для онлайн екскурсій, зустрічей, круглих столів, конференцій, презентацій, майстер-класів в межах України та країн Євросоюзу. Інноваційні форми роботи медійного центру сприятимуть популяризації України, українських національних традицій, звичаїв, історії, побуту, життєпису видатних постатей в історії державотворення. Чільне місце в роботі медійного центру займатиме національно-просвітницький рух очільників Руської Трійці.
 Медійний центр сприятиме розвитку туристичної інфраструктури, дозволить задіяти нові туристичні маршрути, підписання угод з тур фірмами, профільними спілками, організаціями. Завдяки проекту буде створено вільний доступ людей з особливими потребами, людей похилого віку, соціально-незахищених осіб до віртуального пізнання світу, музейних надбань в різних куточках нашої держави та поза її межами. Не менш цікавим та пізнавальним буде налагодження ділових контактів з українською діаспорою. Зворотній віртуальний зв’язок надасть можливість мобільного і продуктивного спілкування на теми розвитку народної освіти, ідеї захисту рідної мови, живопису, літератури, культури, сучасного політичного життя.
  Актуальність проекту полягає ще й винятково насиченістю подіями із життя творців Руської Трійці інфраструктури Бущини.