Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує

Від платників Буського управління до державної казни надійшло понад 526,7 млн. гривень
Впродовж 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Буському управлінні ГУ ДПС у Львівській області перерахували до державного бюджету 526,7 млн.грн. податків та зборів

з них на Золочівщині – 168,2 млн.грн., Бродівщині – 150,2 млн.грн., Бущині – 113,3 млн.грн. та Перемишлянщині – 95 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 17,7 %, або на 79,2 млн.грн.
Левову частку в надходженнях до державної казни складають податок на доходи фізичних осіб 259,3 - млн.грн. та податок на додану вартість – 182,2 млн.гривень.
Надходження податкових платежів у грудні 2019 року склали 52,5 млн. гривень.

Нагадуємо, що з 03 січня 2020 року діють нові реквізити рахунків IBAN для сплати єдиного внеску, податків та зборів. Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків розміщена на офіційному веб-порталі Територіальних органів ДПС у Львівській області в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://lv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/, а також в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій.

До уваги платників !

28 січня 2020 року з 11.00 до 12.00 год. в Буському управлінні ГУ ДПС у Львівській області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб».
На запитання платників відповідатиме заступник начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Якимів Лариса Євгенівна за номером телефону (03-264) 2-18-96.

З 01 січня змінився порядок заповнення податкової накладної складеної за щоденними підсумками

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що з 01.01.2020 року, згідно з наказом Міністерства фінансів України від 17.09.2018 № 763 змінюється порядок заповнення податкової накладної складеної за щоденними підсумками.
Відповідно до зазначених змін, показники табличної частини розділу Б податкових накладних за щоденними підсумками операцій, повинні заповнюватися за загальними правилами, встановленими Порядком заповнення податкової накладної (наказ Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307).

Даними правилами передбачено заповнення табличної частини розділу Б податкової накладної в розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме:
- у графі 2 зазначається опис (номенклатура) товарів/послуг продавця;
- у графах 3.1, 3.3 - код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП;
- у графах 4 та 5 - одиниця виміру товарів/послуг;
- у графі 6 - кількість (об'єм, обсяг) постачання товарів/послуг;
- у графі 7 - ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ;
- у графі 8 - код ставки;
- у графі 10 - обсяг постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ;
- у графі 11 - сума податку на додану вартість.

Довідково: ДПС України у листі від 28.12.2019 р. № 8338/7/99-00-07-03-02-17 надала роз’яснення щодо порядку заповнення податкової накладної за щоденними підсумками операцій, починаючи з 01.01.2020 року.

Зміни до порядку обліку платників єдиного внеску

З 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436, яким внесено зміни до наказу МФУ від 24.11.2014 № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників».
Змінами визначено період (два місяці з дня набрання чинності Наказом № 436) для подання членами фермерських господарств, які взяті на облік в контролюючих органах як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до дня набрання чинності Наказом № 436, до контролюючого органу за місцем проживання заяви за формою № 12-ЄСВ з приміткою «Зміни» та підтвердних документів щодо дати набуття членства у фермерському господарстві (договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства, статут фермерського господарства тощо).
Крім того, викладено у новій редакції наступні форми заяв: про взяття на облік платника єдиного внеску за формою № 1 ЄСВ, про зняття з обліку платника єдиного внеску за формою № 7 ЄСВ та про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) за формою № 12 ЄСВ.

Cектор забезпечення роботи
                                                                      Буського управління ГУ ДПС у Львіській області