У День Соборності в Дитячій музичній школі Буська відбулася урочиста академія та святковий концерт

В Україні сьогодні, 22 січня, відзначають День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому було проголошено Акт возз'єднання (злуки) Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки в єдину державу.

З нагоди цього величного для кожного українця свята у актовій залі Буської ДМШ відбулася академія та святковий концерт.
  Розпочалися урочистості з виконання коляди у виконанні народного колективу працівників культури (керівник Марія Іванів).
   Урочисто покласти корзину квітів до пам'ятника Незалежності України запросили діток.
  З вітальними словами до учасників заходу звернулися голова Буської райдержадміністрації Олег Коваль, голова районної ради Богдан Глова, голова міської ради Ростислав Сліпець.У святковій концертній програмі взяли участь кращі хорові та вокальні колективи, окремі виконавці: вокальний дитячий колектив Буського будинку дитячої та юнацької творчості «Веселі нотки» (керівник Наталя Шишка), дитячий хоровий колектив Буської ДМШ (керівник Уляна Петришин), народний ансамбль пісні та музики «Перевесло» (керівник Євген Гнатюк), камерний оркестр ДМШ (керівник Ольга Керкало), Уляна Петришин, Ангеліна Кузьма, Галина Копитко, Назар Кузьма.

Вела урочистість Люба Огороднік.