Члени Буської районної асоціації інвалідів побували на цирковій виставі "Новорічні забави"

11 січня члени Буської районної асоціації інвалідів побували у Львівському державному цирку на цирковій виставі "Новорічні забави".

Дітки з цікавістю дивились на повітряних гімнастів, жонглерів, сміливі виступи на дроті та колесі, а також на дресированих звірів. Малечі дуже сподобалась вистава, поверталися додому з піднесеним настроєм, незабутніми враженнями.

Члени Буської районної асоціації інвалідів висловлюють подяку голові Буської райдержадміністрації Олега Ковалю за наданий безкоштовний транспорт, голові Буської міської ради Ростиславу Сліпцю за сприяння в організації поїздки та департаменту соціального захисту населення міста Львова за безкоштовний перегляд циркової вистави.