З початку наступного року центр надання адмінпослуг РДА розпочне надавати соціальні послуги

У вівторок, 3 грудня, перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків провів робочу нараду з начальником управління соціального захисту населення Андрієм Лащуком та начальником відділу надання адміністративних послуг Тетяною Ільків

щодо впровадження пілотного проекту надання соціальних послуг через центр надання адміністративних послуг.

Зазначимо, що наш район один із чотирьох районів області (Буський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Яворівський), який бере участь у цьому проекті.
Отож, з 1 січня 2020 року через центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації мешканці району зможуть отримати 30 соціальних послуг, які раніше громадяни отримували в управлінні соціального захисту населення РДА.