Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

"Нуль відходів": для представників органів місцевого самоврядування організовують семінар-тренінг

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» спільно з департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Львівською торгово-промисловою палатою, ПП «Пара-Мир», ГО «Нуль відходів Львів»

запрошують представників органів місцевого самоврядування на семінар-тренінг з практичного застосування моделі «нуль відходів».

На семінарі Ви дізнаєтеся:

основні складові концепції «нуль відходів», європейський досвід у її застосуванні та можливості для кожного наблизитися до європейських практик
які повноваження та обов’язки мають органи місцевого самоврядування у сфері управління відходами
успішні практики запровадження сортування та збору вторсировини у Львові та області
можливості налагодження ефективних систем роздільного збору відходів для вирішення проблем поводження відходами на місцевому рівні.
Учасники семінарузможуть отримати вичерпні відповіді на усі запитання до представників ПП «Пара-Мир» щодо вироблення індивідуальних взаємовигідних моделей співпраці для вирішення проблем з відходами.

Де і коли: 4 грудня 2019 року, конференц – зал Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (Львів, вул. Стрийська, 98).

Початок реєстрації: 9-30 год. Початок заходу: 10 – 00 год.Закінчення: 14-00 год.

Контакти: 0671282674 Ганна Хомечко, 0677221988 Ольга Мелень-Забрамна

Ініціатива підтримується в межах спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні "Посилене партнерство для сталого розвитку", що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА