Людей з інвалідністю та представників громадських організацій Бущини запрошують на фестиваль творчості «Лови зірку»

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня 2019 року відбудеться Обласний фестиваль творчості «Лови зірку».

Фестиваль проводиться за такими номінаціями та підномінаціями:

1. Яскраві барви (художня творчість - живопис; малюнок, графіка; офорт, аплікація; інші види художньої творчості).

2. Кришталеві ноти (виконавчі види мистецтва):

Підномінація 1. інструментальне виконання (гра на музичних інструментах);

Підномінація 2. вокал (академічний, народний, естрада, творчі колективи різних жанрів, хорове мистецтво);

Підномінація 3. авторська пісня.

3. Театральні обрії (мініатюри).

4. Магія танцю (хореографія).

5. Коралі слова (літературна творчість -поезія; мала проза).

6. Крізь об’єктиви (відео, фото роботи).

Учасниками Фестивалю будуть діти та молодь з інвалідністю (до 45 років) всіх нозологій, окремі митці та творчі колективи з Львівщини.

Захід відбудеться у вівторок, 3 грудня 2019 року, у "Малевич Concert Arena - Night Club" за адресою : м.Львів, пр-т В.Чороновола,2 об 11.00 год.