Актуальні питання сільського господарства району обговорили в РДА з директором департаменту АПК області

В четвер, 28 листопада, в районі перебувала директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлія Шопська.

В ході робочої поїздки очільниця обласної сфери АПК мала зустріч з керівництвом РДА, відділу агропромислового розвитку, ознайомилася з роботою виробничого кооперативу "Як бджола".
Під час спілкування в першим заступником голови РДА Олегом Ільківим, заступником голови РДА Тетяною Сай, начальником відділу АПК Ігнатом Дудаком, власниками кооперативу "Як бджола" Тарасом Баландюком і Олегом Бачинським Юлія Шопська обговорила широке коло актуальних питань галузі сільського господарства як місцевого, так і всеукраїнського значення:
- про запланований в 2020 році запуск ринку земель сільськогосподарського призначення, напрацювання та внесення своїх пропозицій аграріями Львівщини до законопроекту;
- скорочення з 1 січня 2020 року відділів АПК у райдержадміністраціях;
- реалізація у Буському району державних та обласних програм підтримки сільськогосподарських та фермерських господарств, кооперативів;
- компенсації в 2020 році аграріям державою відсоткових ставок по кредитах для придбання земель сільськогосподарського призначення;
- законодавча та фінансова підтримка нових напрямків розвитку АПК;
- популяризація та розвиток зеленого туризму, виробництво та споживання екологічно чистих продуктів на прикладі створення туристичної зони виробничого кооперативу «Як бджола» біля с.Боложинів.