Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

У середу, 27 листопада, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісією за участю голів місцевих рад, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань:
1. Розгляд листів дирекції Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 щодо постійних порушень учнями 8 б класу дисципліни у навчальному закладі.
2. Розгляд заяви жителя м. Буськ щодо невиконання його колишньою дружиною жителькою смт. Красне порядку побачень з донькою, встановленого розпорядженням голови Буської райдержадміністрації.
3. Розгляд заяви жительки смт. Красне про надання дозволу на зняття з реєстрації її підопічних.
4. Розгляд заяв жителів смт. Красне про надання дозволу на дарування житлового будинку, що знаходиться в смт. Красне, право користування яким має малолітня дочка та земельної ділянки за цією ж адресою.
5. Розгляд листа Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області від щодо неналежного виконання жителькою с. Полоничі батьківських обов’язків щодо малолітнього.
6. Про доцільність постановки на облік дітей, що опинились у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації, малолітнього жителя с. Куткір.
7. Про доцільність постановки на облік дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації, жителя с. Русилів.
8. Про доцільність зняття з обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації, неповнолітнього, який проживав в смт. Олесько.
9. Про необхідність здійснення заходів щодо соціального захисту неповнолітнього, який проживав у с. Чішки.
10. Затвердження звіту про стан виховання, утримання, розвитку дітей у дитячому будинку сімейного типу на базі родини Сороки Олега Олеговича та Сороки Оксани Василівни за період з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року включно.
11.Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації, та дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Мітки: БУЩИНА