Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Золочівщині представники Буського та інших районів області вдосконалювали навички оборони

У п'ятницю, 9 лютого, на базі однієї з військових частин Золочівщини провели Єдиний стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області. Буська делегація була представлена першим заступником голови РДА Олегом Ільковим, військовим комісаром Буського РВК Ігорем Томачуком і резервістами з числа офіцерського складу.

З понад півтисячею резервістів інструктори, які мають досвід участі у бойових діях, провели заняття з тактичної медицини, вогневої, інженерної та тактичної підготовки, практичні стрільби та ознайомлення з новими зразками бойової техніки та озброєння, які зараз надходять у війська.
Варто зазначити, що акценти під час навчань робляться на практичній складовій. Зокрема, практичні стрільби виконувались не лише з автомата Калишникова, але й з АГС, РПГ та кулемета.
“В нас буде сформована бригада територіальної оборони, яка буде поділена на батальйони, які будуть розподілені в певних регіонах Львівщини. Тому сьогодні зібрали оргядро для того, щоб люди пройшли бойові навички зі стрільби з автомата, також з пістолета Макарова. ” – зазначив Львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко.

Відео занять можна переглянути тут

Мітки: БУЩИНА