В Буському районі готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

13 листопада 2014 року Президент України підписав указ, згідно з яким в Україні щороку, 21 листопада, відзначається День Гідності та Свободи.

Про заходи, які відбудуться до свята на території району, йшлося сьогодні, 18 листопада, під час засідання організаційного комітету, який провів перший заступник голови РДА Олег Ільків за участю голови районної ради Богдана Глови, посадовців райдержадміністрації, представників громадських організацій, учасників Майдану та війни на сході.
Зокрема, було визначено, що районний захід по відзначенню Дня Гідності та Свободи розпочнеться о 14.00 год.біля меморіалу Героям Небесної Сотні, що біля Буської міської ради. Там відбудеться спільна молитва, покладання квітів та запалення свічок.Перед учасниками акції виступлять керівники органів влади, очевидці та учасники революційних подій і війни на сході, а школярі підготують літературно-музичну композицію.
По завершенню віча представники влади та громадськості побувають у с.Рівнів, де покладуть квіти до могили Ольги Бурої - активної учасниці Революції гідності, однієї з Небесної Сотні.
У ці дні заходи по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбудуться у народних домах, освітянських закладах і бібліотеках району.

Нагадаємо, що свято Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».