Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує

19 листопада - останній день сплати податків та зборів за ІІІ квартал!

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує , що 19.11.2019 року - останній день сплати за ІІІ квартал 2019 року:

- податку на додану вартість;
- податку на прибуток підприємств;
- єдиного податку ІІІ групи;
- частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності;
- рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;
- рентної плати за спеціальне використання води;
- рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
- екологічного податку; туристичного збору; збору за місця для паркування транспортних засобів.

Дізнатись про реквізити рахунків для сплати податків в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України можна:

- на офіційному вебпорталі ДПС в рубриках - Бюджетні рахунки (https://www.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/);

- у приватній частині Електронного кабінету в розділі «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного розділу відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.
Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

- у контролюючого органу ДПС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

За помилки при реєстрації акцизних накладних, складених з 1 липня по 30 листопада, не штрафуватимуть

Законом України від 20.09.2019 № 129-IX внесено зміни до п. 25 підрозд. 5 розд. ХХ Податкового кодексу, щодо застосування штрафних санкцій за порушення порядку реєстрації акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних та реєстрації акцизних складів.
Так, норми п. 120-2.1 – 120-2.3 ст. 120-2 Податкового кодексу не застосовуються до акцизних накладних/розрахунків коригування, які платник зобов'язаний скласти з 1 липня по 30 листопада 2019 року. Це означає, що штрафи за порушення порядку реєстрації акцизних накладних і розрахунків коригування до таких акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (ст. 120-2 ПКУ) не застосовуються до акцизних накладних / розрахунків коригування, які платник зобов'язаний скласти з 1 липня по 30 листопада 2019 року.
Разом із тим, Законом визначено, що:
- штрафи за відсутність з вини платника податку реєстрації акцизних складів у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового платником податку - розпорядником акцизного складу (п. 128-1.2 ст. 128-1 ПКУ) застосовуються з 1 жовтня 2019 року;

- штрафи за незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового (п. 128-1.3 ст. 128-1 ПКУ) застосовуються з 1 січня 2020 року.

Скористайтесь сервісом повторного формування сертифікатів

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що рік тому ДФС України запроваджено новітній сервіс повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом (http://acskidd.gov.ua), який значно спростив процедуру отримання електронних довірчих послуг. За цей час Сервісом скористались більше 131 тис. клієнтів, яким сформовано понад 263 тис. сертифікатів.
Сервіс дозволяє отримувати електронні довірчі послуг онлайн, тобто без відвідування відокремлених пунктів реєстрації користувачів, заповнення реєстраційних карток, підготовки інших паперових документів, що дозволяє зекономити власний час та кошти.
Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть користувачі, які мають:
- чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);
- незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);
- особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.
Загалом з 09.11.2018 було сформовано більше 1 млн. сертифікатів понад 426 тис. клієнтам.

Cектор забезпечення роботи
                                                                           Буського управління ГУ ДПС у Львівській області