19 листопада відбудеться XXXVI сесія Буської районної ради

У вівторок, 19 листопада, в приміщенні сесійної зали (вул.Львівська,2, ІІІ поверх) відбудеться XXXVI сесія Буської районної ради VII скликання.

Депутати планують розглянути та прийняти рішення з питань порядку денного:
1. Про порядок денний тридцять шостої сесії Буської районної ради сьомого скликання.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2019 рік.
3. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Буського району на 2017-2020 роки.
4. Про внесення змін до Соціальної програми «Національна стратегія профілактики соціального сирітства у 2018-2020 роках у Буському районі».
5. Про затвердження Програми використання коштів, що надходять до районного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва щодо проведення інвентаризації земель з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на 2019-2020 роки.
6. Про окремі питання реформування галузі охорони здоров’я Буського району.
7. Про роботу закладів культури у Буському районі.
8. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Балучин Балучинської сільської ради Буського району.
9. Про встановлення меж зон санітарної охорони Олеського родовища мінеральних лікувально-столових вод.
10. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
11. Різне.