Представники АПК району взяли участь у роботі IV Міжнародної агровиставки "EuroAGRO"

12-14 листопада у Львові відбулася IV Міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO", організатором якої є ПрАТ "Гал-ЕКСПО" за підтримки Львівської обласної адміністрації.

Участь у роботі виставки взяла делегація аграріїв Буського району на чолі з начальником відділу агропромислового розвитку Буської РДА Ігнатом Дудаком.
Зазначимо, що метою проведення виставки є створення платформи для надання виробникам сільськогосподарської продукції знань та можливостей доступу до інновацій, які сьогодні впроваджує аграрний сектор, вивчення успішного досвіду колег з інших європейських країн, ознайомлення, а також популяризація сільськогосподарської кооперації та сімейного фермерства.
Більш детально з заходами в межах проведення IV Міжнародної агровиставки "EuroAGRO" можна ознайомитися тут