На базі Буської гімназії відбулася нарада щодо активізації у школах роботи з військово-патріотичного виховання молоді

Сьогодні, 6 листопада, за участю заступника голови РДА Тетяни Сай, військового комісара Буського РВК Ігоря Томачука відбулася нарада начальника відділу освіти РДА Галини Олійник з вчителями предмету "Захист Вітчизни" та медичної підготовки щодо активізації у школах роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Йшлося про покращення військово-патріотичного виховання у навчальних закладах району, задіяння демобілізованих учасників АТО громадської організації "Побратими України" до проведення практичних навчань на базі Центру військово-патріотичного виховання у Буську, відвідин військових частин та навчальних центрів у Бродах, Золочеві, Львові; участі вчителів предмету "Захист Вітчизни" у вебінарі, який проведуть викладачі Одеської військової академії щодо вивчення основ тактичної медицини та надання домедичної допомоги пораненим військовикам відповідно до стандартів НАТО; змін в організації приведення районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Джура" ("Сокіл") та  участі команди-переможниці в обласних змаганнях.
До навчань зі стройової підготовки та проведення тематичних заходів військово-патріотичного спрямування будуть залучатися фахівці з військових дисциплін та офіцерський склад Буського райвійськкомату.