Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Голова громадської ради при РДА Сергій Бондаренко взяв участь у роботі Форуму громадських рад Львівщини

Сьогодні, 4 листопада, в області офіційно стартував Форум Громадських рад Львівщини. Участь у відкритті заходу взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський, голови громадських рад з районів області. Бущину представляв голова громради при Буській РДА Сергій Бондаренко.

Зазначимо, що на території Львівської області функціонують 20 Громадських рад при районних державних адміністраціях.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА

У межах заходу очільник Львівщини Маркіян Мальський висловив переконання у необхідності стимулювання створення Громадських рад при містах обласного підпорядкування.

«Якщо їх буде більше, то, однозначно, позитивнішою стане робота при міських радах», - зазначив голова Львівської ОДА.

Маркіян Мальський подякував Правлінню Громадської ради при Львівській облдержадміністрації, а також головам Громадських рад районів за ту плідну роботу та побажав ніколи не зупинятися на досягнутому, адже спільна ціль усіх – розвиток Львівської області.

Нагадаємо, що метою Форуму Громадських рад Львівщини є об’єднання представників громадських рад з різних районів області та налагодження тісної співпраці між ними.

Також голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш розповів про досягнення та виконану роботу нової каденції Громадської ради. Він зазначив, що Громадська рада при облдержадміністрації є найбільшою і найдієвішою: за звітний період розглянуто 73 звернення, проведено 51 засідання комісій Громадської ради, 7 тематичних круглих столів, 2 засідання Громадської ради, 5 засідань Правління ГР.

Мітки: БУЩИНА