Маркіян Мальський привітав працівників поштового зв’язку із професійним святом

Cьогодні, 9 жовтня, у приміщенні Львівської дирекції ПАТ Укрпошта відбулись святкові урочистості з нагоди Всесвітнього дня пошти.

Працівників поштового зв’язку привітав голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

“Професія займає левову частку у нашому житті – праці ми віддаємо частину себе. Ви допомагаєте людям комунікувати між собою, а це у нашому житті, напевно, основне. І хочу вірити, що спілкування поштою існуватиме завжди. Навіть враховуючи те, як активно розвиваються інформаційні технології, ваша професія незамінна, тому бажаю, щоб ви були натхненні своїм колективом й отримували задоволення від роботи”, - наголосив Маркіян Мальський.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня пошти очільник Львівщини нагородив кращих працівників почесними грамотами.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА