Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

ІІ міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!»

16 жовтня 2019 року в м. Києві відбудеться ключова подія в сфері кіберзахисту – ІІ міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!».

Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори Форуму – торгово-промислова палата України та Державна служба спеціального зв’язку та захисту України.

Метою Форуму є обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки. Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю. Очікується 300 представників центральних та місцевих органів влади, державних підприємств і установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України та інших країн.

В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка «Кібербезпека» за участю державних і приватних компаній, які представляють свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту. Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://cybersecurity.ciseventsgroup.com.

Запрошуємо прийняти участь у даному заході.

Мітки: БУЩИНА