Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує

Оновлено довідники податкових пільг

ДПС України оприлюднила Довідник № 94/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідник № 94/2 інших податкових пільг станом на 01.10.2019.

Нагадуємо, дані Довідників використовуються для заповнення звіту про суми податкових пільг, форму якого затверджено постановою КМ України від 27.12.10 № 1233. Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається. За неподання або несвоєчасне подання Звіту про пільги застосовуються штрафні санкції, передбачені ст. 120.1 Податкового кодексу.

Про необхідність офіційного працевлаштування йшлося на проведених заслуховуваннях

Впродовж вересня 2019 р. посадові особи Буського управління ГУ ДПС у Львівській області взяли участь у п`ятьох засіданнях робочих груп з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, які відбулись в районних державних адміністраціях Буського, Бродівського, Золочівського та Перемишлянського районів.
Заслухано 53 суб`єкти підприємництва, які ведуть господарську діяльність та мають найманих працівників з середньою заробітною платою - меншою за мінімальну.
В ході заходів надано рекомендації запрошеним роботодавцям щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам. Наголошено, що легалізація зайнятості населення, детінізація заробітної плати є вагомим джерелом податкових надходжень як до державного та місцевих бюджетів. Тому суб’єктам господарювання слід зосередити увагу на обов’язковому оформленні трудових відносини з найманими працівниками, збільшенні розміру середньомісячної заробітної плати та своєчасності її виплати, сплати податкових платежів в повному обсязі. Йшлося і про відповідальність за порушення законодавства щодо неналежного оформлення найманих працівників та недотримання мінімальних гарантій оплати праці.

Cектор забезпечення роботи
                                                                                     Буського управління ГУ ДПС у Львівській області