Привітання першого заступника голови РДА Олега Ільківа з Днем юриста

Сердечно вітаю всіх правників Бущини з професійним святом. За доброю традицією сьогодні ми вшановуємо представників багатьох професій – науковців, адвокатів, нотаріусів, правоохоронців, прокурорів, суддів,

працівників юридичних служб підприємств, установ та організацій – всіх тих, які присвятили своє життя служінню його величності Закону, захисту конституційних прав та свобод громадян, інтересів держави, формуванню та розвитку національного законодавства.
У часи змін, проведення вкрай необхідних для нашого суспільства реформ, саме юристи покликані зміцнити в нашій державі принципи верховенства права, забезпечити кожному громадянину доступне і справедливе правосуддя, бути творцями законодавства, яке відповідає найкращим світовим зразкам.
Від того, наскільки Ви будете успішними і сумлінними у цій непростій праці, залежить не лише наше з Вами майбутнє та майбутнє наших дітей та онуків, а й утвердження у світі іміджу України як правової та демократичної держави.
Хочу побажати, щоб такі основоположні людські чесноти як справедливість, чесність та повага до людей, ніколи не полишали Вас. Миру та злагоди Вам та Вашим близьким. Нехай Ваша праця примножується лише добрими справами!