Привітання першого заступника голови РДА Олега Ільківа з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви Бущини! Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти – професійним святом, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки та мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни, а ще несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.
Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
У переддень свята, яке відзначатимемо цьогоріч 6 жовтня, щиро дякую усім працівникам освіти Буського району за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.
Успіхів Вам у педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.