Перший заступник голови РДА Олег Ільків привітав з професійним святом рятівників

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Свято тих, хто рятує всіх і все, приходить у скруті на допомогу, приборкує стихію і робить наше життя безпечнішим.

Своїм фахом ці люди обрали надзвичайно шляхетну справу – оберігати людське життя та матеріальні надбання держави від нищівної вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.
З нагоди свята перший заступник голови РДА Олег Ільків привітав рятівників Бущини та вручив грамоту РДА та райради колективу працівників райвідділу, 14 ДПРЦ, 44 ДПРП ГУ ДСНС України у Львівській області "за сумлінну працю, вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя, здоров'я людей".
Подяку від районної влади цього ж дня також отримав завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Геннадій Булавенко, робота якого тісно пов'язана з рятувальними службами та ліквідацією надзвичайних ситуацій у районі.
Нагадаємо, що День рятівника відзначається щороку 17 вересня згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року та є професійним святом не лише працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань. Також його відзначають громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.