У ДП "Буський лісгосп” відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника лісу

У п'ятницю, 13 вересня, напередодні професійного свята працівників лісу в актовій залі Буського лісгоспу відбулася низка заходів.

Про це інформує Буське радіомовлення.
Перша подія – це засідання круглого столу, де керівництво держпідприємства разом з представниками районної влади, правоохоронних органів, прокуратурою обговорили ключові проблеми галузі та заходи, спрямовані на виявлення, фіксування і запобігання випадків незаконних дій щодо деревини.

Друга подія – урочиста та почесна! Перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, заступник голови райради Роман Фурда, начальник Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Богдан Петелицький та керівник Радехівської місцевої прокуратури Микола Друзюк привітали чисельний колектив лісівників з нагоди професійного свята. Окрім щирих слів вітання, директору ДП”Буський лісгосп” Миколі Яворському представники районної влади вручили почесну грамоту.

Провідний інженер лісовідновлення Буського лісгоспу Ігор М’якуш у своєму виступі дав позитивну оцінку підсумкам роботи держпідприємства та спільно з директором Миколою Яворським відзначили кращих працівників, декотрі з яких працюють вже більше 40-ка років у лісовій галузі.

Не забули і про шкільні лісництва, які успішно діють на території району. Зокрема, Топорівське шкільне лісництво, школярі якого також долучились до привітань районних лісівників. Директор держпідприємства нагородив грамотами та заохочувальними подарунками юних школярів-лісівників.