В РДА відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам

У четвер, 12 вересня, керівник апарату РДА Євген Кичурчак провів засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам.

Під час засідання заслухано та обговорено інформацію з питань порядку денного:
1. Аналіз проведення заходів щодо раннього виявлення осіб, що можуть бути споживачами ін'єкційних наркотиків.
2. Обговорення алгоритмів співпраці з керівниками реабілітаційних центрів, що знаходяться на території Буського району. Розроблення алгоритму обстеження пацієнтів у профільних спеціалістів КНП "Буська ЦРЛ",
3. Аналіз проведення заходів щодо раннього виявлення захворюваності на туберкульоз, ВІЛ/СНІД серед груп ризику у Буському районі.
4. Основні проблеми, що виникають у лікуванні хворих на туберкульоз.