В РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

У четвер, 12 вересня, керівник апарату райдержадміністрації Євген Кичурчак провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісією за участю голів місцевих рад, зацікавлених осіб чи їх представників розглянуто та прийнято рішення з питань:
1. Про надання службі у справах дітей дозволу на погодження влаштування учнів Лопатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. навчання – жителів Буського району до інтернату на вихідні та святкові дні.
2. Розгляд заяви жителів с. Гутисько-Тур’янське про надання службі у справах дітей райдержадміністрації дозволу на погодження влаштування малолітньої до Підкамінського НРЦ І-ІІІ ст. навчання на вихідні та святкові дні.
3.Розгляд клопотання органу опіки та піклування Кам’янка-Бузької райдержадміністрації щодо влаштування малолітньої на виховання у ДБЗТ «Добре серце» с. Новий Милятин.
4.Розгляд заяви жителів с. Боложинів щодо влаштування їхніх дітей на виховання у державні дитячі заклади (ДБЗТ «Добре серце» с. Новий Милятин, комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок дитини №1»).
5.Про повернення на виховання в рідну сім’ю малолітніх жителів с. Задвір’я.
6. Розгляд заяви жительки с. Полоничі про повернення на виховання в рідну сім’ю дітей.
7.Про призначення опікуна над житлом дітей, позбавлених батьківського піклування.
8. Розгляд листа Буського РЦСССДМ про доцільність зняття з соціального супроводу сімей.
9. Розгляд заяви жителя с. Ожидів про участь у вихованні доньки - жительки с. Ракобовти.