Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Маркіян Мальський зустрівся із представниками Національної служби здоров’я України

10 вересня голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись із представниками Національної служби здоров’я України.

У межах зустрічі голова НСЗУ Олег Петренко зазначив, що із 9 вересня Західний департамент Національної служби охорони здоров’я очолила Мар'яна Возниця, яка з 2016 року керувала львівським «Охматдитом».

Департамент опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, які вже уклали та будуть укладати договори з НСЗУ у 8 областях: Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій та Закарпатській.

Також він проінформував, що з 1 січня 2020 року стартує наступний етап реформування системи фінансування охорони здоров’я. Відтак, з 1 квітня медичні заклади, які надають спеціалізовану медичну допомогу перейдуть на нову модель фінансування - за договором з Національною службою здоров’я.

За підсумками, присутні обговорили першочергові кроки щодо залучення закладів охорони здоров’я до процесу автономізації з подальшою комп’ютеризацією медзакладів.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА