У Буському районі втілюватимуть програму для хворих на туберкульоз

Сьогодні, 10 вересня, в райдержадміністрації відбулася важлива зустріч, основною темою якої стала закупівля соціальних послуг для пацієнтів, хворих на туберкульоз.

Під час зустрічі представники районної влади, громадського сектору та системи охорони здоров'я обговорили модель та можливі варіанти залучення коштів місцевих бюджетів через районну Програму.

В зустрічі взяли участь: голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай, заступник голови районної ради Роман Фурда, начальник фінансового управління РДА Михайло Постолюк, лікар-фтизіатр протитуберкульозного кабінету поліклініки КНП "Буська центральна районна лікарня" Ірина Цюрко та представник БО "100% життя" м.Львів Сергій Миронюк.
Це знакова подія і Буський район - один із перших, який бере на себе відповідальність за соціальний супровід пацієнтів.