В РДА обговорили питання пільгового медичного забезпечення учасників ООС (АТО) та Революції Гідності

В понеділок, 9 вересня, у райдержадміністрації відбулося обговорення за круглим столом питань, пов’язаних з наданням медичних послуг учасникам війни на сході та постраждалим під час Революції Гідності.

Участь у обговоренні взяли: заступник голови РДА Тетяна Сай, заступник голови райради Роман Фурда, керівник КНП «Буська ЦРЛ» Євгеній Романюк, лікарі-стоматологи, учасники ООС (АТО) та учасники Майдану.
Учасники засідання обговорили питання реалізації районної Програми «Пільгове медичне забезпечення учасників АТО та учасників Революції Гідності, що отримали статус інваліда війни, на 2018-2020 роки», проблемні питання, які виникають щодо надання стоматологічних послуг учасникам ООС (АТО) за рахунок коштів районного бюджету.
Нагадаємо, що Буська районна рада 22 лютого 2018 року прийняла рішення № 326, яким затвердила районну програму «Пільгове медичне забезпечення учасників АТО та учасників Революції Гідності, що отримали статус інваліда війни, 2018-2020 роки».

Програмою (в межах щорічних призначень районного бюджету) передбачено витратити до 5 тис. грн на кожну особу даної категорії, яка потребує лікування чи реабілітації.
У рамках Програми реалізуються такі напрямки медичної допомоги:
- забезпечення медикаментами на пільговій основі;
- стоматологічні послуги та зубопротезування;
- інше (відповідно до встановлення діагнозів).