Буським районом пройшов патріотичний велопробіг

Другий рік поспіль з ініціативи голови Спілки політичних в'язнів і репресованих, учасника війни на сході Сергія Бондаренка населеними пунктами району пройшов патріотичний велопробіг за маршрутом: Буськ - Гумнисько - Сторонибаби - Красне - Буськ.

Більше сотні велосипедистів різного віку з національною символікою, після подолання більшої частини дистанції, приєдналися у селищі Красне до учасників вшанувань останнього головнокомандувача УПА Василя Кука (завтра, 9 вересня, виповнюється 12 років з дня смерті) та разом з громадою Буська віддали шану біля пам'ятника Скорботи усім землякам, які були депортовані з етнічних українських земель, що за підсумками Другої світової війни увійшли до складу Польщі.
Зазначимо, що цьогорічний велопробіг, присвячений 90-річчю створення ОУН, був більш масовим, аніж минулоріч. Участь у ньому взяли й керівники районної влади: перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай, заступник голови районної ради Роман Фурда.

Безпечний супровід по усьому маршруту забезпечило учасникам велопробігу Буське відділення Національної поліції.