Петро Мороз подякував колективу працівників РДА за спільну роботу впродовж чотирьох років його перебування на посаді голови

Сьогодні, 13 серпня, тепер вже колишній голова Буської РДА Петро Мороз зустрівся з колективом працівників районної державної адміністрації, аби подякувати усім за спільну продуктивну роботу впродовж чотирьох років його перебування на посаді, за розуміння, підтримку та професіоналізм.

Адже за чотири роки було зроблено багато добрих справ для Бущини та її мешканців, розпочато чимало нових цікавих проектів, які й надалі будуть реалізовуватися попри зміну влади.

Нагадаємо,що 12 серпня розпорядженням президента України №252/2019-рп Петра Мороза було звільнено з посади голови Буської районної державної адміністрації Львівської області.