Керівництво Буського району обговорило питання співпраці з делегацією муніципалітету литовського м.Пренай

12 серпня відбулася зустріч голови РДА Петра Мороза, голови райради Богдана Глови, їх заступників, керівників структурних підрозділів РДА, Буської ЦРЛ з делегацією муніципалітету міста Пренай (Литва).

Йшлося про налагодження взаємовигідного співробітництва в сфері культури, освіти, мистецтва, охорони здоров’я, соціальної підтримки, а також в інших сферах, що становлять спільний інтерес, зміцнюючи при цьому взаєморозуміння та дружбу.
Зазначимо, що цьогоріч делегація Пренайського муніципалітету прибула у Буський район у такому складі: заступник мера Лоретта Якиневичене, член місцевої ради Цезар Пацевичус та спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Рома Синкявичюте.

На завершення зустрічі представники України та Литви обмінялися подарунками. Також подарунки та подяки  отримали пасічники з Польщі Вєслав Сохач та його дружина Ядвіга Запала, які щороку є незмінними учасниками фестивалю меду в Олеську "Надбужанські медобори".