Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Україна - це велика пасіка, а Буський район - її частина, один окремий вулик, - голова РДА Петро Мороз

Сьогодні, 11 серпня, під час офіційного відкриття фестивалю меду та музики "Надбужанські медобори" до учасників та гостей свята звернувся голова райдержадміністрації Петро Мороз.

"Чотири року тому ми заснували цей фестиваль і зробили його міжнародним. Я щиро вітаю усіх гостей з Буського району, усієї Львівщини, чисельних туристів, пасічників, литовську делегацію з міста Пренай, бджолярів з сусідньої Польщі, які щороку приїжджають в Олесько на свято меду.
Україна - це велика пасіка, а Буський район з його людьми - це один окремий вулик. Саме українець Петро Прокопович винайшов перший рамковий вулик і зумів управляти життєдіяльністю бджолосімей в інтересах людини.
Я переконаний, що нам, в нашій країні, вдасться створити міцну українську сім'ю, дійсно європейську, з європейським мисленням, коли усі українці матимуть свої обов'язки, виконуватимуть їх чесно і добросовісно, працюватимуть для держави та людей, любитимуть один одного, як це є у бджолиній сім'ї.
Тому вірю, що нові покоління завжди будуть здатні захистити Українську державу від ворогів, не дадуть панувати окупантам, житимуть у мирі, любові та злагоді.
Я бажаю усім гарного свята, скуштувати найкращого меду, який у кожного пасічника є унікальним, а фестивалю щороку ставати більш потужнішим і кращим", - зазначив Петро Мороз.

Мітки: БУЩИНА