В рамках підписаної Угоди про співпрацю Буський район відвідала делегація м.Пренай (Литва)

10-12 серпня на запрошення голови РДА Петра Мороза у Буський район прибули представники литовського міста Пренай: заступник мера Лоретта Якиневичене, член місцевої ради Цезар Пацевичус та спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Рома Синкявичюте.

В рамках візиту гості з Прибалтики знайомляться з нашим краєм і його традиціями, обмінюються з українськими колегами досвідом співпраці з економічних, освітніх, культурних питань.

Сьогодні, 11 серпня, литовці побували на фестивалі меду в Олеську, який справив на них неабияке позитивне враження: розмаїттям сортів меду, пасічним реманентом, вокальними та хореографічними виступами талановитих надбужанців.

Пані Лоретта подякувала керівництву району за вже не перше запрошення делегації м.Пренай до Буського району, відзначила  дружні відносини, які склалися поміж нашими країнами та регіонами.

"Такі міцні відносини не лише зближують наші країни. Вони приносять у кожну домівку, кожну сім'ю добро та щастя. Я вдячна усім, насамперед голові райдержадміністрації Петру Морозу, за теплий прийом нашої делегації. Також хочу зазначити, що свято меду - це саме чудове свято, свято тепла, тому бажаю, аби у вашим сім'ях завжди були тепло, радість і мир. Слава Україні! Слава українському народові", - сказала у своєму виступі заступник мера м.Пренай.

Нагадаємо, що 4 жовтня 2017 року було підписано Угоду про співпрацю поміж Буським районом та Пренайським районом Каунаського повіту Республіки Литва.
Відповідно до неї обидві сторони зобов'язалися сприяти розвитку взаємовигідного співробітництва в сфері культури, освіти, спорту, мистецтва, охорони здоров’я, соціальної підтримки, туризму, молодіжного обміну, охорони навколишнього середовища, спадщини і бізнесу, а також в інших сферах, що становлять спільний інтерес, зміцнюючи при цьому взаєморозуміння та дружбу.