Мешканців Бущини закликають не спалювати сухостою

В районі тривають жнива, під час яких частішають випадки спалювання стерні. Відтак, департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликає мешканців району не спалювати сухостою

та пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах.

Нагадуємо, що недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ або сухої рослинності, що може призвести до масштабних пожеж.

Пожежі становлять загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей, особливо тим, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами.

Зазначимо, що відповідно до чинного законодавства за випалювання стерні передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 340 грн для фізичних осіб і удвічі більше - для юридичних осіб.