Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Підприємства Львівщини запрошують до участі у міжнародному ярмарку 2019 G-FAIR KOREA

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у міжнародному ярмарку 2019 G-FAIR KOREA

у період з 31 жовтня по 3 листопада 2019 р. в м. Коян, провінція Кьонгі (Республіка Корея).

2019 G-FAIR KOREA, найбільший ярмарок для малих і середніх підприємств (МСП) у Кореї, відбудеться в Корейському міжнародному виставковому центрі (KINTEX). У 1999 році G-FAIR зробив вагомий внесок у збільшення продажів МСП на внутрішньому та світовому ринках.

Цього року 2019 G-FAIR KOREA надає можливість більшій кількості компаній брати участь, диверсифікуючи експонати і надаючи кращий доступ і ресурси для відвідувачів з-за кордону.

В результаті покупці та маркетологи, які шукають нові продукти та торгових партнерів, знайдуть їх на цьому ярмарку.

До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: будівельні матеріали, меблі та інтер’єр, товари для відпочинку та риболовлі, споживчі товари, одяг та аксесуари, косметична продукція та електроніка, а також компанії, які надають послуги у сферах туризму та інновацій.

З попередньою програмою ярмарку 2019 G-FAIR KOREA можна ознайомитися за посиланням.

Довідково:

За детальною інформацією просимо звертатись в Службу експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації за тел.: (032) 261 27 13 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА