Очільник району Петро Мороз провів прийом громадян

У вівторок, 9 липня, голова районної державної адміністрації Петро Мороз провів особистий прийом громадян.

До керівника району цього разу звернулися за допомогою у вирішенні своїх проблем мешканці населених пунктів: Брахівка, Кізлів, Топорів, Тур'є, Буськ, Новий Милятин, Побужани. Усього 11 осіб.

Серед питань: надання матеріальної допомоги на лікування, отримання пільг, вирішення земельних спорів, пенсійного забезпечення, пасажирських перевезень.
За результатами звернень, головою РДА більшу частину питань вирішено безпосередньо під час прийому за участю представників органів місцевого самоврядування та фахівців з числа держслужбовців, по інших - дано доручення щодо їх вивчення та можливості позитивного вирішення.
Нагадаємо, що прийом громадян головою райдержадміністрації Петром Морозом проводиться двічі на місяць - другий і четвертий вівторок.