Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області інформує

Наслідки несвоєчасної сплати єдиного внеску

Буське управління Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що страхувальники-роботодавці зобов’язані сплачувати єдиний внесок

нарахований за відповідний базовий звітний період не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом, яким є календарний місяць (ч. 8 ст. 9 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464)).

Відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону № 2464 єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі ЄВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом № 2464, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом (ч. 11 ст. 9 Закону № 2464). За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на роботодавців, які допустили зазначене порушення, накладається штраф у розмірі 20 % своєчасно не сплачених сум (п. 2 частини одинадцятої ст. 25 Закону № 2464).

На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення (ч.10 ст. 25 Закону № 2464). Нарахування пені, передбаченої Законом № 2464, починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати ЄВ посадові особи платників ЄВ несуть адміністративну відповідальність, яка передбачена ст. 1651 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Буське управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує: операція «Урожай» триває

Буське управління Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що з травня 2019 року триває операція «Урожай». Мета якої є виявлення та запобігання використанню схем ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі сільськогосподарського виробництва, громадянами - власниками земельних ділянок площею понад 2 га, які використовують ці землі для отримання доходу – самостійно обробляють та реалізовують отриманий урожай без реєстрації суб’єктом господарювання та сплати відповідних податків і зборів до бюджету, громадян, які надають власні земельні ділянки (паї) в оренду іншим фізичним особам, не зареєстрованим суб’єктами господарювання, а також фізичних осіб, які власною сільськогосподарською технікою надають послуги з обробітку землі та збирання врожаю чи надають її в оренду, отримуючи при цьому не задекларовані доходи, з яких не сплачені податки.

В ході операції «Урожай» здійснюватимуться перевірки дотримання вимог законодавства, що регулює земельні відносини та перевірки на предмет виявлення не облікованих найманих працівників, проводитимуться комплексні заходи контролю за нарахуванням та виплатою заробітної плати найманим працівникам галузі сільськогосподарського виробництва на усіх його етапах, починаючи від посівної кампанії, обробки, збирання урожаю до його реалізації,досліджуватимуться інші питання, пов’язані з детінізацією відносин в аграрному секторі, що забезпечить залучення до оподаткування нових суб’єктів та збільшення надходжень до бюджету.

Операція «Урожай» триватиме до повного завершення збирання урожаю.
Також звертаємо увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку, та надають послуги іншим особам у вигляді обробки землі за певну плату: якщо громадянин, який надає послуги з обробки землі, не є фізичною особою – підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок з таких доходів.

Доходи від обробки землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором – 1,5 відсотка.

Якщо такі послуги надаються у поточному році, то отриманий дохід підлягає декларуванню у наступному 2020 році.

Наголошуємо, що впродовж проведення операції «Урожай» органами фіскальної служби в установленому порядку будуть проведені комплексні контрольні заходи за виплатою реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві, на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо.

Фіскальна служба роз’яснила особливості видачі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету
В Буському управління Головного управління ДФС у Львівській області інформують що відповідно до статті 3 Закону України від 06.09.2012 року №5203-VI «Про адміністративні послуги» довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, яка посвідчує факт відсутності у платника такої заборгованості прирівнюється до адміністративної послуги.
Статтею 15 Податкового кодексу України визначено, що платниками податків визнаються фізичні особи, юридичні особи та їх відокремлені підрозділи (філії, представництва), які мають, одержують (передають) об’єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об’єктом оподаткування і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів згідно з Податковим кодексом.
Враховуючи викладене та пункт 5 Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733, ДФС України звертає увагу, що довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи видається у разі відсутності податкового боргу, або недоїмки зі сплати єдиного внеску, або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), як у самої юридичної особи так і філій (відокремлених підрозділів) юридичної особи.
Нагадаємо, що статтею 95 Цивільного кодексу України визначено, що філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій. Представництвом є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи. Філії та представництва не є юридичними особами.

Понад 242 мільйони гривень надійшло до державного бюджету від платників Буського, Бродівського, Золочівського та Перемишлянського районів

Протягом січня - червня 2019 року платники Бущини, Бродівщини, Перемишлянщини та Золочівщини сплатили до Державного бюджету 242,7 млн. грн. податків та зборів, що на 38,8 млн. грн. більше, ніж торік. Про це повідомив заступник начальника Буського управління ГУ ДФС у Львівській області Андрій Біль.
Зокрема, платники податків Бущини сплатили 51,6 млн. грн., Бродівщини– 67,6 млн. грн., Перемишлянщини – 39,5 млн. грн. та Золочівщини – 83,9 млн. гривень.
Значну частку в надходженнях до Державного бюджету складають: податок на доходи фізичних осіб, якого поступило 84,4 млн. грн., податок на додану вартість – 84,4 млн. грн., податок на прибуток – 23,4 млн. гривень. Також за шість місяців п.р. до Державного бюджету надійшло 25,5 млн. грн. військового збору.

В Центрах обслуговування платників Буського управління надано більше 11 тисяч адміністративних послуг

Протягом шести місяців 2019 року фахівцями Буської, Бродівської, Перемишлянської та Золочівської державних податкових інспекцій надано 11048 адміністративних послуг. Про це повідомили в Буському управлінні ГУ ДФС у Львівській області.
Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За цей період надано 6779 таких карток. Значну частку з наданих адмінпослуг займають запити громадян про отримані доходи, яких надійшло за звітний період 1135.
Серед фізичних осіб-підприємців однією з найбільш запитуваних послуг є послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку – 620 та послуга з реєстрації платником єдиного податку – 517.
Нагадаємо, що в Центрах обслуговування платників Буського управління ГУ ДФС у Львівській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.

 

                                                                                                  Сектор організаційного забезпечення
                                                                                                  Буського управління ГУ ДФС у
                                                                                                  Львівській області

 

Мітки: БУЩИНА