Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

На Львівщині триває ІІI «Етно-фестиваль гостинності»

У межах ІІI Етно-Фестивалю гостинності вже відбулося 11 мистецьких обмінів, до яких залучили більше 1000 учасників мистецьких колективів.

Зокрема цими вихідними творчістю та досвідом обмінювалися колективи з різних районів Львівщини.

Так, 2 червня, біля родинного маєтку – палацу графа Казимира Фелікса Бадені, що знаходиться в центрі Буська, відбувся І фестиваль «Badenі fest» у якому особливими гостями – стали колективи з Жовківського та Кам’янка-Бузького районів.

А 9 червня Миколаївщина презентувала участь у фестивалі духовної пісні «Моя душа звеличить Бога» у с. Полоничі Буського району.

«Кожен з районів області, кожен з творчих заходів по особливому яскравий, цікавий та неординарний. Фестиваль покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції, дивувати мешканців нашими талантами. Але найважливіше – утвердження багатої унікальної давньої української культурної традиції» - розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Зазначимо, що у межах ІІI Етно-фестивалю гостинності до листопада місяця на Львівщині відбудеться ще 69 мистецьких презентацій.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА