Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Укрпошта продовжує комп`ютеризовувати поштові відділення

За п’ять місяців цього року доходи Львівської дирекції Укрпошти склали понад 170 мільйонів гривень, за темпами зростання відносно аналогічного періоду минулого року - 132%.

Про це сьогодні, 10 червня, під час апаратної наради розповів в.о. директора Львівської дирекції «Укрпошта» Микола Ростов.

В межах області автоматизували 323 відділення поштового зв'язку, в яких забезпечено встановлення периферійного обладнання. Це забезпечує можливість надання послуг за сучасними технологіями.

«Завдяки комп’ютеризації ми змогли підвищити працівникам заробітну плату. Наш сортувальний центр працює на межі можливого. Значну долю доходів становить листування, платежі та передплатна кампанія. Люди почали частіше користуватися послугами Украпошти, адже завдяки гнучкій системі, тарифна політика дозволяє пропонувати помірковану вартість на наші послуги», - зазначив Микола Ростов.

Враховуючи високу іміджеву складову ексклюзивного продукту товариства - «Власна марка», його перспективність і комерційну привабливість,використання туристичного потенціалу регіону у 2018 році в приміщенні Поштамту відкрито дільницю Власна марка.

Майже половина пенсіонерів отримує пенсії через Укрпошту. Окрім того, заплановано ремонт у трьох десятках відділень.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА