Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Керівництво району взяло участь у відеоконференції, яку провів голова Львівської ОДА

13 травня голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова, інші посадові особи взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка

з головами райдержадміністрацій, головами районних рад та головами міст обласного значення в режимі відеоконференції.

Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за січень – квітень 2019 року.

2. Про стан погашення дефіциту місцевих бюджетів, виконання заходів щодо оптимізації видатків і мережі.

3. Про моніторинг використання субвенції на закупівлю обладнання на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа.

4. Про встановлення надбавок до заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти районів, міст обласного значення.

5. Про надходження та використання коштів місцевих фондів ОНПС.

6. Про ставки туристичного збору з урахуванням змін Податкового кодексу, внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»

За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.

 

Мітки: БУЩИНА