Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Представники німецької компанії VOSS Automotive на чолі із виконавчим директором доктором Штефаном Отто ознайомились із інвестиційним потенціалом Львівщини. Гості відвідали підприємства, які розташовані на території області та споруджені із залученням іно

Представники німецької компанії VOSS Automotive на чолі із виконавчим директором доктором Штефаном Отто ознайомились із інвестиційним потенціалом Львівщини. Гості відвідали підприємства, які розташовані на території області та споруджені із залученням іноземних інвестицій.

Серед оглянутих потужностей – компанія «Леоні», ТзОВ «Електроконтакт», «Бадер-Аунде Україна» та «ОДВ-Електрік».

Також в межах візиту відбулась зустріч представників німецької компанії із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Очільник області ознайомив гостей із інвестиційним потенціалом Львівщини, а також запевнив у всесторонній підтримці та сприянні у випадку інвестування в регіон.

«Для нас дуже важливо, щоб мешканці Львівщини мали змогу і мотивацію працювати на своїй землі. І кожне створене робоче місце є вагомим чинником для нас. Ті компанії, які сьогодні працюють в регіоні, мають якісну робочу силу. І ми гарантуємо всебічну підтримку на кожному етапі будівництва - від отримання дозвільних документів до введення в експлуатацію виробничих потужностей», - зазначив Олег Синютка.

У свою чергу д-р Штефан Отто розповів про особливості виробництва компанії, а також ті завдання, які компанія ставить перед собою, освоюючи нові ринки.

«Ми представлені в цілому світі – наші підприємства є в Китаї, Індії, Польші, Північній та Південній Америці. Наші виробничі потужності зростають і ми зацікавлені, щоб залучати робочу силу на місцях», - зазначив Штефан Отто.

Зазначимо, що VOSS AutomotiveGmbH працює в галузі виробництва комплектуючих для автомобільної промисловості. Зокрема VOSS AutomotiveGmbH розробляє і виготовляє труби та з’єднання для транспортних засобів. Також VOSS спеціалізується на технологіях гідравлічних з'єднань у машинобудуванні.

 

Мітки: ЛЬВІВЩИНА