Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Масштаби та міць української армії вражають, - Роман Ващук

Сьогодні, 15 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

В ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо виборчого процесу в Україні, розвитку молочного бізнесу на Львівщині та зростання рівня експорту товарів Львівської області в межах угоди про зону вільної торгівлі.

«Той внесок, який Канада робить на підтримку України, важко переоцінити. Спільні проекти в аграрному секторі, навчанні військових та деінституалізації дозволяють нам розуміти, що ми рухаємося у правильному напрямі. Зараз для нашої країни базовими є дві речі: зберегти існування держави та продовжити рух до євроатлантичного розвитку. Все решта час розставить на свої місця», - наголосив Олег Синютка.

У відповідь Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук висловив сподівання на подальшу співпрацю в оборонній індустрії, економічній сфері та агропромисловому розвитку.

«Ми цілком з вами солідарні у вашому європейському векторі руху. За останні роки спільні військові навчання дозволили значно зміцнити та посилити українську армію. Канаду зараз направду вражають розміри і можливості української армії. Однозначно це вже на кілька щаблів якісніше військо, ніж було у 2014-му. Ми іще на кілька років продовжили місію UNIFIER. Окрім того, варто відзначити, що підтриємці Канади зацікавлені у співпраці з бізнесом Львівщини, тому будемо прождовжувати роботу і в цьому напрямі », - зазначив Роман Ващук.

Під час розмови також закцентували увагу на залученні канадських фахівців до реформи децентралізації, підвищення кваліфікації українських вчителів та співпраці в ІТ-сфері.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА