Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Для безробітних та старшокласників відбувся марафон актуальних професій

З метою популяризації робітничих професій у період з 3 квітня по 12 квітня 2019 року Буською районною філією Львівського обласного центру зайнятості організовано та проведено Марафон актуальних професій.

Даний захід уже кілька літ поспіль проходить на теренах як області, так і Буського району для того, щоби донести до широкого загалу інформацію про професії та спеціальності, які користуються найбільшим попитом на регіональному та районних ринках праці.
Серед професій, за якими проходив даний захід у нашому районі були: швачка, електрогазозварник, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар та бармен.
Безробітні особи, котрі перебувають на обліку в центрі зайнятості та старшокласники шкіл району мали можливість прослухати презентацію згаданих професій, яку проводили фахівці Олеського професійного ліцею, Золочівського професійного ліцею та Львівського ЦПТО.
Відповідно до кожної професії було організовано професіографічні екскурсії до роботодавців, а саме ФОП Мачай Н.М, ТзОВ «Стальбау», ФОП Соляревич О.В., ФОП Петрович І.А.

Мітки: БУЩИНА