Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками відділів апарату та окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району

У понеділок, 15 квітня, відбулася апаратна нарада голови райдержадміністрації Петра Мороза з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.

Очільник Бущини проінформував учасників наради про результати відеоконференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій і міст обласного значення, акцентував увагу на проведенні у районі Дня довкілля та заходів з благоустрою населених пунктів, закликав не допускати спалювання сухої рослинності, що призводить до виникнення пожеж на великих площах, завдається шкода ґрунтам, рослинному та тваринному світу.

Також йшлося про належну підготовку до ІІ туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня 2019 року, сприяння роботі дільничних виборчих комісій, забезпечення правопорядку та вільного волевиявлення громадян.
За результатами розгляду питань порядку денного, голова РДА Петро Мороз дав доручення окремим керівникам, встановив терміни їх виконання.

Мітки: БУЩИНА